
Menu
Menu
Silfri is een 10 jarige ruin met een heerlijk vrolijk karakter. Voor Silfri is elk onderdeel van de dag zijn "favoriete moment".
Silfri is prettig voorwaarts en overal zonder problemen te rijden. Daarnaast heeft hij 5 makkelijk te rijden gangen, waarvan de telgang niet getraind is maar wel beschikbaar.
Alle gangen zijn zuiver, ruim en misstaan niet op een wedstrijd, tegelijkertijd zijn ze zonder inspanning te rijden waardoor Silfri zich ook meer dan kwalificeert als geschikt maatje op de (lange) bosrit.
Silfri zou wat mij betreft goed passen bij iemand die opzoek is naar een allround paard, lekker aan de slag wil en houdt van een beetje tempo maar ook een grens aan kan geven. Silfri heeft licht eczeem, maar kan met smeren van anti-itch de hele zomer zonder deken blijven staan.
Inclusief passend zadel en hoofdstel
Aan het begin van de maand sturen we de Icy Nieuwsbrief uit met leuke weetjes, kleine nieuwsjes en grote aankondigingen. Wil je ook mee opgenomen in deze mailing, laat dan hier je naam en mail adres achter.
Uiteraard kun je te allen tijde je uitschrijven.
IcelandicHorse.eu
Waardsedijk Oost 10
3417 XJ Montfoort
T: +31 348446168
E: info@IcelandicHorse.eu