Te koop aangeboden

Blökk frá Mykjunesi 2

Töltmachine zoekt nieuw tour maatje

Blökk is een 12 jarige merrie, geboren op IJsland en bijna 2,5 jaar in Nederland. Blökk is dressuur matig netjes getraind en staat goed aan de hulpen. Ze is meewerkend als ze in de bak of op de baan rijdt maar wordt wel het meest blij van buiten rijden. Dan gaan de oortjes naar voren en is ze lekker voorwaarts.

Blökk is gewend om langs een 80km weg van huis weg te stappen dus is het één en ander gewend aan verkeer. Soms kan ze kijkerig zijn naar dingen die net even wat anders zijn. Maar als je haar lekker bezig houdt en afleid dan heeft ze niet eens door dat er obstakels zijn.

Ik zoek voor Blökk dan ook een (jeugd) ruiter die lekker kilometers met haar gaat maken, haar leiding durft te geven en haar aan het werk zet. Dan heb je een geweldig lekker voorwaarts paard dat ook nog eens heerlijk comfortabel zit en heel veel tölt heeft.

Verder is Blökk lief en aanhankelijk en gemakkelijk met andere paarden in de kudde.

Voor meer informatie, foto’s of video’s stuur een berichtje of bel met Marion Duintjer 📞 06-11050442

Levensnummer: IS2011286723
Geboortedatum: 15 juni 2011
Vader: IS2005186022 - Byr frá Mykjunesi 2
Moeder: IS2000225181 - Svört frá Reykjavík
Locatie van het paard: Noord -Sleen
Prijs: Op aanvraag

Contact informatie verkoper

Waar ben je
naar opzoek?